Buďte chytrý, zmeňte bežný kancelársky nábytok na popisovateľný

05. 03. 2019   Chcete obnoviť svoj pracovný priestor bez nutnosti nahradiť čo len jeden kus kancelárskeho nábytku? Zmeňte svoj kancelársky nábytok na popisovateľný, získate tak neobmedzené priestory na prácu. 

Existuje množstvo rôznych spôsobov, ako ho použiť. Prezradíme vám, ako môžete využiť zapisovateľný kancelársky nábytok na ďalší pracovný priestor a aké produkty na to budete potrebovať.  

Ako môžete použiť popisovateľný kancelársky nábytok?

Takže ako môžete vo svojej práci používať popisovateľný kancelársky nábytok? 

Vytvorte si popisovateľné pracovné stoly a svoj to-do zoznam píšte priamo na ne. Zabudnite na papier, píšte poznámky priamo na pracovný stôl. Odstránite neporiadok, ušetríte papier a jednoducho ich môžete zmazať hneď, ako úlohy dokončíte.

Pretansformujte skrinky na zapisovateľné a každý zamestnanec bude môcť napísať svoje meno priamo na povrch. Ak používate skrinky na skladovanie, napísaním na prednej strane jasne označíte, čo je vnútri, každý tak jednoducho nájde to, čo hľadá.

Existuje množstvo spôsobov, ako na to. My vám dva z nich predstavíme.

Zmeňte svoj kancelársky nábytok na popisovateľný pomocou Smart Wall Paint  

S jedným náterom Smart Wall Paint v bielej alebo čírej môžete pridať kancelárskemu nábytku ďalšiu fukciu. Táto farba je bez zápachu, bez VOC a rozpúšťadla, čo znamená, že je možné ju ľahko a bezpečne aplikovať aj vtedy, keď v kancelárii pracujú všetci členovia vášho tímu. Pomocou aplikácie Smart Wall Paint Clear môžete vytvoriť nielen zapisovateľný povrch, ale zachovať aj pôvodný vzhľad nábytku.

Berte prosím na vedomie, že pri lakovaní lakom Smart Wall Paint Paint v bielej farbe musíte pred nanášaním náterovej hmoty použiť základný náter na báze vody. Budete tiež musieť počkať 7 dní pred prvým použitím, aby ste náteru poskytli dostatočný čas na zaschnutie. 

Už žiadny neporiadok, iba šetrenie papiera tým, že svoje poznámky napíšete priamo na pracovný stôl.  

Zmeňte kancelársky nábytok na popisovateľný pomocou fólie

Ak hľadáte alternatívu k popisovateľným náterovým farbám, je tu naša ponuka popisovateľných fólií. Samolepiace fólie  budú v našom e-shope k dispozícii čoskoro v bielej a priehľadnej modifikácii. Fólie vám umožnia zrekonštruovať kanceláriu bez potreby nového nábytku. Sú veľmi ľahko aplikovateľné a môžu byť použité okamžite (na čistý povrch). Podobne ako číra verzia Smart Wall Paint, priehľadná verzia fólie zachováva pôvodný vzhľad vášho nábytku a zároveň pridáva možnosť popisu.

Zmeňte spôsob, akým pracujete so svojím kancelárskym nábytkom pomocou našich produktov :)