Chytrá stena v praxi II

14. 05. 2019   


Ako vyzerá chytrá stena v praxi sme sa boli pozrieť u našich českých susedov. Realizácie, ktoré prinášame pre inšpiráciu,  robila naša partnerská spoločnosť Chytrá zeď. 

Ponukové menu na chytrej stene

Nedávno sme vám predstavili klasický tabuľový náter, ktorý je ako stvorený pre reštauračné a kaviarenské priestory. V kombinácii s bielou či farebnými kriedami viete nielen svoju ponuku nápadito prezentovať ale i bez problémov aktualizovať. Mierny retro vzhľad priestoru je len vítaným bonusom.

Ak vo svojej kaviarni preferujete klasické biele steny, samozrejme, náš náter smart wall paint je ideálnym riešením, ako zákazníkom predstaviť ponukové menu. Starú ponuku jednoducho suchým zotretím nahradíte novou a môžete pridať aj trošku svojej kreativity. Zákazník si tak jednoducho vybrie nielen svoj nápoj, ale nájde i miesto na odkladanie dáždnikov :) 

Pozrite sa, ako to môže vyzerať v praxi. 

 

Šikovná stena aj v škôlke či detskom kútiku

Pre deti niet väčšej radosti, ako keď si môžu voľne kresliť na stenu. Už si s tým nemusia robiť ťažkú hlavu ani rodičia, ani vychovávateľky v materskej škole či personál detského kútika. Na chytrú stenu môžu malí umelci kresliť svoje nápady od výmyslu sveta. 

Foto: https://www.facebook.com/chytrazed/