Chytrá stena v praxi

30. 04. 2019   


Ako vyzerá chytrá stena v praxi? Nemusíme chodiť chodiť ďaleko, niekoľko inšpiratívnych obrázkov sme našli u našich českých susedov. Realizácie robila naša partnerská spoločnosť Chytrá zeď. 

Prehľadný kalendár

Kalendár v podobe školského rozvrhu slúži na informovanie o dôležitých pracovných stretnutiach i nemenej dôležitých sviatkoch :) Tiež na fotodokumentáciu napr. z teambuildingu či na zapisovanie športových výsledkov. Nechajte sa inšpirovať, veď už budúci týždeň štartuje hokejová udalosť roka - majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v Bratislave a v Košiciach.

Dekoratívna samolepiaca páska

Ak uvažujete o vymaľovaní len časti vašej steny, máme pre vás tip. Pomocou samolepiacej dekoratívnej pásky môžete vymedziť časť steny či iného povrchu, na ktorý nanesiete chytrý náter. Aktuálne ponúkame pásky v modrej a striebornej farbe. Ak sme vás inšpirovali, využite akciu "štyri za cenu troch". 

Ak dekoratívnu pásku skombinuteje s farebným podkladovým náterom a s priehľadným náterom Smart Wall Paint prípadne podklad upravíte pomocou magnetickej stierky, môže vzniknúť aj takáto pestrá multifunkčná chytrá stena:

Magnetická stena v domácnosti

Už sme predstavili využitie magnetickej steny v kanceláriách či v školských učebniach. Ale pomocou našej magnetickej stierky či tapety môžete premeniť aj doma steny napríklad na obrovské úložisko magnetiek z vašich ciest. Načo sa obmedzovať len na chladničku? 

Využili ste chytrú stenu podobným nápaditým spôsobom? Budeme radi, ak sa s vašími nápadmi podelíte s nami na našom facebooku.