Klasický tabuľový náter v moderných interiéroch

23. 04. 2019   


Tmavý matný tabuľový náter, ktorý vychádza z klasickej školskej tabule, môže vo vašom interiéri pôsobiť ako moderný dekoratívny prvok či retro doplnok. S našou smart tabuľovou farbou sa fantázii medze nekladú, "svoju" tabuľu môžete mať kdekoľvek. 

Školská tabuľa pre váš biznis

Pútače, ktoré používajú reštaurácie na prilákanie hostí, môžete preniesť na celú stenu v interiéri vašej prevádzky, ostatne, tmavá tabuľová farba je opäť v móde. Tabuľový náter môžete použiť na stenu v kancelárii ako dizajnový prvok, ktorý navyše plní funkciu flip-chartu, priestoru pre nástenku či home-made kalendáre. Vaši zamestnanci si vo voľnom čase môžu pripomenúť školské časy a zahrať si napríklad lodičky alebo len tak sa kreatívne prejaviť. 

Nápady pre všetky interiéry

Tmavú tabuľovú farbu je možné použiť i klasicky v školsých učebniach či herniach materských škôl, nájdu si svoje uplatnenie aj v domácnosti. Časť kuchynskej steny vymaľujte našou smart tabuľovou farbou a máte miesto na poznačenie receptov či pripomenutie povinností ostatným členom domácnosti. V detskej izbe nebolo kreslenie po stene jednoduchšie ako teraz, keď sa celá stena môže zmeniť na jednu veľkú tabuľu. 

Tmavá matná stena však môže ozvláštniť aj obývacie či vstupné priestory alebo povrch vášho nábytku. 

Ako na to? 

Smart tabuľová farba môže byť aplikovaná na akýkoľvek hladký neporézny povrch, či už ide o klasickú stenu, stenu zo sadrokartónu, dreva, sadry alebo aj na kov.  Takto upravený povrch je odolný a ľahko sa čistí. Aj aplikácia je jednoduchá, stačia dva nátery v rozpätí 3-4 hodín. Jednoducho natriete vami vybraný povrch, počkáte aspoň 4 hodiny a môžete začať kresliť. Či už pomocou klasických bielych či farebných kried alebo kriedových popisovačov na tabuľu. Tabuľový povrch sa udržiava veľmi jednoducho, stačí použiť navlhčenú utierku.