Myslite vo veľkom s Chytrou fixkou

03. 06. 2019   


Myslite vo veľkom, píšte na akýkoľvek povrch a v reálnom čase zdieľajte svoje nápady s kýmkoľvek s našou Chytrou fixkou a šikovnou kreatívnou aplikáciou Equil Note.   

Ľubovoľný povrch pre chytrú fixku

Chytrá fixka je moderné bezdrôtové zariadenie, ktoré urobí chytrú záznamovú plochu z obyčajnej tabule, flipchartu alebo inej fixkou popisovateľnej plochy. Samozrejme, aj vrátane našej chytrej steny. Chytrá fixka funguje v niekoľkých režimoch, pripojiť ju môžete nielen na počítač, ale i na tablet alebo smartphone. Pracovať môžete aj bez dalšieho zariadenia, chytrá fixka uloží všetky poznámky do internej pamäte.

Ako na to? 

1. Na plochu pripevnite prijímač - ak máte k dispozícii magnetickú plochu, použitie je jednoduché, prijímač pripevníte pomocou zabudovaných magnetov. Na nemagnetické povrchy využite samolepiace držiaky, ktoré sú súčasťou balenia. Snímač pripevnite na okraj snímanej plochy, zapnite a môžete začať pracovať.

2. Všetko, čo Chytrou fixkou napíšete alebo nakreslíte, sa ukladá do internej pamäte. Po popísaní celej plochy zmažte  tabuľu pomocou tlačidla na prijímači, aby ste mohli pokračovať v písaní. 

3. Poznámky napísané Chytrou fixkou sú bezpečne uložené v jej pamäti  a pripravené pre dalšie použitie. Pre vytvorenie ďalšej verzie poznámok len podržte tlačídlo, v pamäti sa vytvorí kópia a môžete pokračovať v rozvíjaní obsahu. 

4. Pre zdieľanie obsahu pripojte Chytrú fixku na tablet alebo smartphone, prípadne priamo streamujte na internet. 

5. Aby ste využili všetky benefity Chystrej fixky, využite aplikáciu Equil Note. Pomocou aplikácie môžete ďalej pracovať so svojimi poznámkami. Môžete ich zdieľať, upravovať a opäť využiť. K dispozícii vám budú zdarma aplikácie pre Windows, iOS, Android i MacOS. Vďaka integrácii s Dropbox, Evernote i iCloud môže vaše poznámky vidieť prakticky ktokoľvek, s kým chcete zdieľať svoje myšlienky a nápady. 

Kde kúpiť

Produkt, s pomocou ktorého získate veľký kreatívny priestor pre všetky vaše nápady a nápady vašich kolegov môžete získať výhradne v našom e-shope: http://smartwallpaint.sk/shop/product/chytra-fixka/