Novinka v našej ponuke: Smart samolepiaci film

07. 05. 2019   


Radi by ste využívali výhody našej chytrej steny, ale priestor vo vašej kancelárii či u vás doma vám neumožňuje "obetovať" stenu na chytrý náter? Aj pre vás máme riešenie - smart samolepiaci film v priesvitnej alebo bielej verzii. 

Nová funkcionalita bez zásahu do dizajnu vašej kancelárie

S priehľadným smart samolepiacim filmom premeníte akýkoľvek hladký povrch na popisovateľný a zotierateľný - dosku pracovného stola, panely dverí, nábytkové dvierka či korpusy a nemusíte sa báť ani sklených povrchov. A to i v prípade, že nechcete meniť dizajn zariadenia vašich priestorov. Náš priehľadný samolepiaci film umožní zachovať pôvodný vzhľad vášho kancelárskeho nábytku a zároveň využívať ho ako príručnú tabuľu či flipchart. Samozrejme, napísaný text jednoducho a bezo zbytku možno zotrieť. 

Refresh starého zariadenia s bielym filmom

Naopak, v prípade, že by nábytok potreboval malý refresh, použite biely variant samolepiaceho filmu. S týmto  filmom zrekonštruujte a zmodernizujte aj staré kriedové alebo laminátové tabule, dvere a ďalšie zariadenie. Navyše oceníte rýchlu a bezzápachovú inštaláciu. 

Nízky lesk pre využitie projektorov

Posledným z nového radu samolepiacich filmov je projekčný film s nízkym leskom. Môžete ho použiť rovnako ako predchádzajúce prípady, avšak pridanou hodnotou je možnosť použitia s kancelárskymi interaktívnymi a stolnými projektormi. Priamo do premietaných obrazov môžete značiť poznámky či zapisovať doplňujúce texty, ktoré môžete jednoducho zmazať pomocou suchej hubky či handričky.

Všetky filmy sa aplikujú veľmi jednoducho na vyčistený povrch a sú prakticky ihneď k dispozícii na použitie. Samozrejmosťou je čistá bezprašná aplikácia bez zápachu a škodlivín.