Upravený návod na používanie

22. 01. 2015   


Po skúsenostiach z minulého roka vám prinášame upravený návod na používanie chytrej steny Smart Wall Paint.

Ak čítate tento návod, vaša chytrá stena by mala byť pripravená na používanie. (Ak nie je, prosíme vás, aby ste si pozreli náš Pracovný postup, ktorý je súčasťou každého balenia a je k dispozícii aj na našej internetovej stránke (brožúra a video návod). Návody obsahujú všetky potrebné informácie pre aplikáciu Smart Wall Paint.

Kedy môžete používať vašu chytrú stenu?

Chytrú stenu môžete začať používať po uplynutí 5 až 10 dní od natretia.

Čo môžete používať na písanie a kreslenie na chytrú stenu?

Na písanie a kreslenie na chytrú stenu môžete používať bežne dostupné popisovače a príslušenstvo vhodné pre biele tabule. Nami odporúčané príslušenstvo pre biele tabule nájdete aj v našom internetovom obchode, kde si ich môžete zakúpiť.

Ako zotriete chytrú stenu?

V každom balení nájdete handričku z mikrovlákna, ktorá zotrie a očistí vašu chytrú stenu. Prvých 28 dní zotierajte povrch chytrej steny handričkou na konci každého dňa. Čistiaci sprej nepoužívajte na čistenie povrchu chytrej steny prvých 28 dní. Nezabudnite na to, že handričku môžete aj oprať (v práčke pri maximálnej teplote  alebo ručne).

Čo robiť, ak popisovač zanecháva stopy, ktoré sa ťažko odstraňujú?

 V prípade, ak bol použitý odolný atrament, alebo povrch nebol dlhšie zotretý a vyčistený, môžete použiť čistiaci roztok na biele tabule. Čistiaci roztok jednoducho nasprejujte  na postihnutú oblasť a potom ju zotrite pomocou handričky na čistenie. Na veľmi znečistené plochy použite Smart Pro Cleaner. Pamätajte si, že prvých 28 dní po aplikácii nemáte používať čistiaci sprej na povrch chytrej steny. 

Vlastnosti steny počas prvého mesiaca

1.deň

Náter je na dotyk suchý.

5.- 10.deň

Stena je pripravená na používanie s whiteboardovými fixkami.

10.-28.deň

Utrite/vyčistite povrch chytrej steny na konci kažého dńa mikrovláknovou handričkou (je súčasťou balenia). Nepoužívajte čistiaci sprej.

28.deň

Finálne vlastnosti, chytrá stena je pripravená na normálne/plné používanie. Na údržbu/čistenie povrchu chytrej steny používajte bežné čistiace prostriedky na biele tabule.

Ako mám používať moju chytrú stenu?

Existuje veľa spôsobov, ako používať vašu chytrú stenu. Na celom svete ju používajú začínajúce firmy aj nadnárodné spoločnosti, univerzity, školy a aj domácnosti.  Ak hľadáte inšpiráciu pre podnikanie, vzdelávanie alebo domáce prostredie, nechajte sa inšpirovať našou internetovou stránkou v časti „Kreatívne nápady“. Chytrú stenu používajte počas rokovaní alebo prezentácie, na brainstorming, zoznamy úloh, ako kalendár,alebo  len tak na kreslenie a zábavu.

Chytrú stenu tiež môžete využiť aj na premietanie z projektora alebo spolu s interaktívnymi projektormi.

Pre viac informácií navštívte našu internetovú stránku www.smartwallpaint.sk.